صفحه اول    جستجو

 
 

Home arrow صفحه اصلی

مراجعه مردم خونگرم و ايثارگر بابل جهت كمك به يكي از هموطنان
1394/11/12 ساعت 08:49:26

اتفاقی شگفت انگیز و کم سابقه که در استان مازندران رخ داد؛
گروه خوني AB منفي يكي از كمياب‌ترين نوع گروه‌هاي خوني است و در سراسر كشور كمتر از يك درصد مردم داراي اين گروه خوني هستند.
 در ساعات گذشته، بار دیگر اتفاقي کم سابقه در بابل روي داد؛ اتفاقی از جنس مهربانی و محبت که شنیدن آن به شدت دلگرم کننده و آرامش بخش است.
به گزارش «تابناک»، شب گذشته فراخوانی خودجوش در شبکه های اجتماعی شهر بابل و شهرهای پیرامون آن دست به دست شد که حکایت از نیاز مبرم خانم بیماری به خون داشت و در آن از مردم تقاضا شده بود به یاری وی بشتابند؛ فراخوانی که موجب به صف شدن اهدا کنندگان خون در نیمه های شب شد و تا صبح امروز ادامه یافت تا صحنه های دلپذیری در این خطه رقم بخورد.

ادامه مطلب ...
بازدید مدیر کل دفتر اعتبار بخشی سازمان انتقال خون ایران از انتقال خون مازندران
1394/11/10 ساعت 10:51:29

به گزارش روابط عمومی انتقال خون مازندران ، دکترتراب جهرمی  مدیر کل دفتر اعتبار بخشی و  قلی زاده کارشناس کنترل کیفی، سه شنبه 6 بهمن ماه سال جاری به مدت دو روز در پایگاه انتقال خون ساری حضور یافته و به منظور استقرار اصول GMP  پایگاه ساری ، از بخشهای مختلف فنی اداره کل بازدید کردند ونکات و راهکارهای مورد نیازجهت اصلاح ساختار بخشهاو افزایش کیفیت فرآورده های تولیدی را بیان کردند.
   Image
                     

ادامه مطلب ...
در 10 ماهه امسال بیش از 112 هزار نفر مازندرانی خون اهدا کردند
1394/11/05 ساعت 13:01:02

مديركل انتقال خون استان از اهدای 112 هزارو 74 واحد خون توسط مردم نوعدوست و ایثارگر مازندران  در10 ماهه سال 94  خبر داد.
به گزارش روابط عمومی انتقال خون مازندران، دكتر پورياني؛ مديركل انتقال خون مازندران گفت: از ابتدای سال 94 تا پایان دی ماه ، 131 هزارو 400 نفر  از شهروندان مازندرانی براي اهداي خون به پایگاه‌های انتقال خون استان مراجعه کردند که از این تعداد 112 هزارو 74نفر اهداکننده موفق به اهدای خون شدند .
 وي افزود: از مجموع خونگیری 66هزارو 139 نفر اهداکننده مستمر، 28 هزارو304 نفر اهداکننده باسابقه و 17هزارو 631 نفر نیز اهداکننده بار اولی بودند که  آمار اهداکنندگان مستمرخون در مقایسه با سال گذشته 3 درصد افزایش داشته است .
 در پايان دكتر پورياني با اشاره به ارسال 155 هزار واحد خون و فرآورده های خونی به مراکز درمانی و بیمارستانهای استان مازندران درمدت ده ماهه امسال ، از اهداکنندگان خون  خواست تا در همه فصول بویژه فصل سرما بیماران و نیازمندان به خون را فراموش نکنند و با حضور  پررنگ خود در پایگاههای انتقال خون استان سلامتی و نشاط را به بیماران هدیه کنند.

 

مدیرکل انتقال خون مازندران از پایگاه انتقال خون تنکابن و چالوس بازدید کرد
1394/10/30 ساعت 12:10:27

مدیرکل انتقال خون استان  یکشنبه 27 دی ماه سال جاری از پایگاه انتقال خون تنکابن و چالوس بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی انتقال خون مازندران ،  دکتر پوریانی مدیر کل انتقال خون مازندران  ضمن بازدید و تقدیرو تشکر از زحمات پرسنل دو پایگاه ، طی مراسمی از تعدادی بازنشستگان ،خانمها :لیلا سلطان محمدی ، زهرا مسکینی و فاطمه آموزگار  در پایگاه چالوس  تجلیل کرد.
                                                                                                                              Image

ادامه مطلب ...
بازدید مدیران ستادی از اداره کل انتقال خون مازندران
1394/10/21 ساعت 10:24:59

به گزارش روابط عمومی انتقال خون مازندران ،  دکتر فردین بلوچی مشاور عالی واجرایی مدیر عامل ،دکتر کریم شمس اسنجان معاون فنی  و فن آوریهای نوین سازمان انتقال خون ایران و هدایت زاده مدیر کل حراست سازمان  پنج شنبه 17 دی ماه سال جاری در انتقال خون ساری حضوریافته و ضمن بازدید از بخش های مختلف پایگاه و بررسی مستندات و فرآیندهای مربوطه در جریان گزارش پیشرفت های صورت گرفته  در این مرکز قرار گرفتند.
                                                                                                                  Image

ادامه مطلب ...

منوی اصلی
صفحه اصلی
تاريخچه
واحد‌هاي سازمان
پايگاههاي تابعه
شرايط اهداي خون
مراحل اهداي خون
مزاياي اهداي خون
پمفليت‌هاي آموزشي
آمار
اطلاعيه و اخبار
اهدا كنندگان
جستجو
سايت هاي مرتبط
ارتباط با سازمان
ساعت کاری پایگاهها
جستجو

نظرسنجی
نظر شما در مورد سايت جديد سازمان چيست؟
  
آيا ميدانيد كه..

حداقل 2800 بيمار تالاسميك هر روز منتظر اهدا كنندگان خون هستند.

آمار بازدید ها
امروز135
دیروز143
هفته670
ماه4544
کل بازدید ها182435
2 میهمان حاضرند